The Witch's House

1.07
oy
0

Küçük kahramanın hayatta kalmasına yardım edebilecek misiniz?

151.4k

Bu uygulamayı oyla

The Witch's House, oyuncunun ormanda kaybolan ve daha sonra kendini nerede olduğu bilinmeyen gizemli bir evde bulduğu küçük Viola rolünü üstlendiği bir korku oyunudur. Maalesef, onun için ev şeytani bir yere, evden yeni bir vücuda: onun vücuduna ihtiyacı olan cadıya, dönüşür...

Gizemli evde maceramız boyunca, her kaçma girişimimizde evin her köşesini keşfetmemiz, ipuçları toplamamız ve bazı ilginç karakterlerle konuşmamız gerekir. Kolay olmayacak. Ev kendi hayatına sahip gibi görünüyor...ve cadı, Ellen, Viola'nın kolayca kaçmasına izin vermeyecek gibi duruyor, zaten kısa süre sonra anlayacağız.

The Witch's House oldukça acımasız bir korku oyunudur. Bunun nedeni çok kan olduğundan değil, ki çok var, hikayenin nasıl ilerlediğine bağlı olarak, sonu acımasızca biten bir duruma şahitlik etmemize sebep olmasıdır. Bu nedenle, eğer sonunda mahvolmak istemiyorsak hareketlerimize oldukça dikkat etmeliyiz.

The Witch's House çok iyi bağımsız bir macera oyunu ve aynı zamanda RPG Maker VX kullanılarak yapılabileceklerin en muhteşem örneğidir. Bu, şüphesiz, çok özel bir oyundur.
Uptodown X